Kurumsal

KurumsalMuharrem çevik Kimdir?

Aslen Amasya’nın Gümüşhacıköy ilçesine kayıtlı olup 1976 yılında Merzifon ilçesinde  doğdum. Evli ve bir erkek çocuk babasıyım, ilk orta lise öğrenimimi  Merzifon da  üniversite öğrenimimi ise  Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetim bölümünü tamamladım.

Türkiye’nin çeşitli illerinde severek icra ettiğim görevimi 17 yıllık askerlik hayatımda  geçirdiğim bir rahatsızlıktan sonra 2013 yılında emekli oldum. Genç emekli olmamdan dolayı  iş hayatına devam ederek 2103 yılı sonlarına doğru Klass Emlak Danışmanlığını Ofisi’ni kurarak faaliyetlere başladık ve halende başarılı ve istikrarlı  bir şekilde devam ediyoruz.

Klass Emlak olarak müşterilerimizi gerek alan gerekse satan kişileri ailemizden biri olarak görüyoruz ve banka kredilerinde en uygun oranları araştırıp uygun kredi kullanmalarını sağlıyoruz. Bizim kurduğumuz dostluklar sağlam ve sıkı dostluklar olup felsefemiz önce sevgi sonra iş üzerine kuruludur. biz kendimizi hiç bir zaman ticaretçi olarak görmedik o yüzdende halkımız tarafından çok sevildik, bizde  onların sevgisine layık olmaya çalışıyoruz. İleride ki hedefimiz emlakcılığın yanı sıra inşaat işine girip sağlam ve kaliteli binalar inşa etmek olacaktır. Çünkü halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor

Klass Emlak olarak dürüstlüğümüzden hiç taviz vermedik vermeyeceğiz de. Bunu gören halkımızın da taktiri ile Merzifon’un en güvenilir emlakcıları arasında olduğumuzu biliyoruz ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz. İşimizi seviyoruz ve herkesi bir çay içmeye ofisimize bekliyoruz.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2020 Klass Emlak. Tüm hakları saklıdır.
error: Content is protected !!